Дата публікації: 2018-05-14

Три килима в Палаці спорту УФВС (колишні «Трудові резерви» в мікрорайоні Соляні) зібрали кращих «вільників» з 24 регіонів України. Майже шістсот юних атлетів в одинадцяти вагових категоріях (від 38 до 100 кг) боролися не тільки за нагороди, але й для визначення найсильніших спортсменів-кандидатів до складу збірної команди, яка представлятиме Україну на найближчому Чемпіонаті Європи в Угорщині.

«Ми намагаємося підтримувати традиції миколаївської школи вільної боротьби, надаючи допомогу в проведенні різних турнірів й чемпіонатів, тим самим надаючи дітям можливість продемонструвати свої здібності, – поділився перший заступник начальника «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера» Анатолій Дворник. – Заняття вільною боротьбою – відмінний спосіб розвинути впевненість, інтуїцію, силу волі, а також вміння контролювати себе та аналізувати ситуацію. Всі ці навички обов’язково знадобляться молодим людям досягати поставлених цілей та успіхів в житті. «Ніка-Тера» буде прагнути їх в цьому підтримувати », – додав топ-менеджер.

У черговий раз свій внесок до скарбнички перемог миколаївських спортсменів внесли й діти співробітників «Ніка-Тери»: Ілля Плахтир завоював єдине золото від Миколаївської області, виступивши в категорії до 85 кг, також добре себе показав Богдан Воронін в категорії до 57 кг.