Дата публікації: 2018-04-25

«Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» (входить в портовий бізнес Group DF) вперше після запуску нового олієтерміналу обробив перший танкер з рослинною олією.

Завантаження танкера, довжиною в 183 м і дедвейтом 39,7 тис. тонн, здійснювалося на третьому причалі порту з дотриманням всіх міжнародних норм і стандартів. Інтенсивність перекачування продукції на судно склала понад 350 тонн на годину.

«Після запуску нового олієтерміналу, «Ніка-Тера» прийняла на своїх причалах й відправила на експорт перший танкер під завантаження наливних харчових вантажів. Всього на судно було успішно завантажено 30,1 тис.тонн соняшникової олії, яке після завантаження було відправлено на Близький Схід, – прокоментував операційний директор «НІКА-ТЕРА» Ігор Гріднєв. – Не дивлячись на те, що раніше порт не надавав послуги, пов’язані з перевалкою наливних харчових вантажів, весь технологічний цикл починаючи з приймання олії, її зберігання та закінчуючи відвантаженням на судно виконаний оперативно та якісно. Вже 22 квітня резервуари танкера «Maersk Kate» були наповнені експортною продукцією та судно відправилося в рейс. Команда порту відмінно впоралася з цим завданням, танкер був оброблений швидко і якісно».