Дата публікації: 2018-03-07

Зі святом Весни – Міжнародним жіночим днем, керівництво ТОВ «МСП Ніка-Тера» 7 березня привітало весь жіночий колектив підприємства. На загальній святковій зустрічі перший заступник начальника порту Анатолій Дворник разом з іншими представниками керівництва висловили подяку жінкам за їхню роботу та побажали всього найкращого.

«Мені особисто, дуже приємно працювати у Вашій компанії. Ваша усмішка та краса прикрашає наші трудові будні підприємства. Особисто я, і впевнений, що до мене приєднуються всі чоловіки «Ніка-Тери», вдячний Вам за Ваш професіоналізм й нелегку працю! – виступив перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Нехай чоловіки Вас люблять й поважають – нехай на роботі цінують, а вдома носять на руках. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, удачі по життю та завжди весни в душі! », – привітав Анатолій Дворник.

Крім цього, привітала всіх жінок підприємства й голова профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників ТОВ «МСП Ніка-Тера» Юлія Кошко.

Співробітниці порту отримали подарунки, як від підприємства, так і від профспілкової організації. А 6 березня відвідали виставу «Скаймека» в Будинку культури Корабельного району від Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного Театру.

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» вітає жіночий колектив підприємства, а також всіх жінок міста та країни з 8 березня! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене тільки хорошим і добрим, а серце любов’ю та щастям! Зі святом весни!