Дата публікації: 2019-05-16

У «Морському спеціалізованому порту НІКА-ТЕРА» зберігають традиції на честь 9 травня відвідувати з привітаннями та вдячністю підшефних ветеранів у Корабельному районі міста Миколаєва.

І в цьому році, озброївшись подарунками для дому та життя, квітами та хорошим настроєм, портовики спільно з представником Ради ветеранів Корабельного району відвідали учасників війни та учасників бойових дій Другої світової війни.

Незважаючи на стан здоров’я, кожен ветеран прийняв гостей з теплом та радістю. Хтось розповів про свою молодість, хтось поділився військовими історіями, але кожен з них із оптимізмом в очах побажав молодому поколінню мирного неба, здоров’я та кохання.


У свою чергу, співробітники «МСП НІКА-ТЕРА» від імені керівництва підприємства та всього колективу побажали ветеранам міцного здоров’я, довголіття, позитивного настрою та благополуччя.

«З кожним роком ветеранів стає все менше та менше: у 2018 у Корабельному районі було 23 людини, а зараз залишилося тільки 15 чоловік, – поділився голова Ради ветеранів Корабельного району Володимир Мезенов. – У вирішенні проблем ветеранів допомагає місцева влада та ніколи не забуває підприємство «НІКА-ТЕРА», за що наша організація дуже вдячна їм. Єдине, що зі здоров’ям вже нічого не поробиш, але ми бачимо, як завдяки бойовому настрою ветерани вміють боротися. І, звичайно, в силу того, що багатьом із них самотньо, вони завжди раді спілкуванню з молодим поколінням та таким зустрічам».