Дата публікації: 2018-10-10

З початку року обсяг вантажообігу «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, склав 3,7 млн ​​тонн, що на 10% перевищує минулорічний показник роботи за цей період.

Всього за 9 місяців в порту було оброблено 221 судно.

«Істотний приріст обсягів перевалки забезпечили вантажі, які раніше у порту не оброблялися: олія, гранульовані шрот і висівки, а також нові номенклатури навалювальних вантажів, – зазначає заступник начальника порту – комерційний директор Валерій Сальников – Крім цього, порт почав навантаження зернових, зернобобових, олійних, а також продуктів їх переробки на четвертій за рахунком вантажній машині, що дозволяє одночасно перевалювати дані вантажі на морські судна відразу на чотирьох комерційних причалах».

Варто відзначити, що крім традиційного приймання вантажу з автомобільного та залізничного транспорту до акваторії порту почала здійснюватися перевалка вантажів з маломірного флоту за допомогою плавучого крана на великотоннажні судна.

Паралельно зі збільшенням темпів перевалки, в порту тривають роботи по введенню в експлуатацію другої черги олієперевалювального комплексу на 30 тис. тонн одноразового зберігання.