Дата публікації: 2018-01-30

Відомо, щоб школяр із задоволенням отримував нові знання, для цього йому необхідні комфортні умови. Саме за шкільною партою учні дізнаються новому, вчаться писати й читати, придумують, творять та мріють. У школі №43 Корабельного району вже давно не вистачало нових зручних парт, за якими школярі проводять більшу частину свого часу, перебуваючи на навчанні. Вирішити цю проблему взявся «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» – закупити необхідну кількість нових шкільних парт та інших елементів меблів для 2 класу школи №43.

«До керівництва порту звернулися батьки з офіційним листом, після чого було вирішено надати допомогу, тому що діти повинні любити вчитися, а для цього їм необхідні комфортні умови, – розповів заступник начальника порту Анатолій Петров. – «Ніка-Тера» в цьому році продовжить реалізовувати свою соціальну політику, пріоритетно спрямовану на підтримку розвитку освіти, спорту та благоустрою міста».

 

До школи на урок були запрошені представники ТОВ «МСП Ніка-Тера», де змогли познайомитися особисто з дітками та побажати їм легкого навчання, цікавих уроків та успіхів у всіх починаннях. У свою чергу, заступник начальника ТОВ «МСП Ніка-Тера» Анатолій Петров, розповів учням про те, як працює порт, відповів на запитання та дізнався про які професії мріють діти.

 

«Всі висловлюють велику подяку керівництву «Ніка-Тери» за те, що відразу відгукнулося на наше прохання, – розповіла вчитель 2 класу школи №43 Юлія Нагорна. – Діти стали краще вчитися та стали більш уважними. За новими партами діти дбайливо відносяться та на столах тепер завжди порядок. Також дуже вдячні й за те, що комплекти парт є антісколеозними, що робить їх ще більш зручнішими та комфортнішими для наших учнів».