Дата публікації: 2020-09-18

Шановні колеги, партнери та клієнти!

 «НІКА-ТЕРА» – це більше ніж просто порт, це в першу чергу люди – які вкладають душу й неймовірну кількість зусиль в реалізовані проекти. Саме з цієї причини порт динамічно розвивається, розширює потужності, оснащує комплекси сучасною технікою і обладнанням, обробляючи мільйони тонн вантажів і тисячі суден. Саме тому ми маємо такий успіх.

Колектив «НІКА-ТЕРИ» формувався з моменту заснування компанії, де вироблявся унікальний підхід і передавався досвід, складалася культура виробництва і створювалися традиції. Досвідчені і висококваліфіковані фахівці, молоді та перспективні співробітники – ваш труд і найвища відповідальність забезпечують виконання найскладніших і різноманітних завдань. Для мене честь, що я можу в усьому покластися на вас.

Наш порт нерозривно пов’язаний з сотнями організацій і підприємств Миколаєва, а значить і з тисячами сімей миколаївців, благополуччя і достаток яких залежать від діяльності та розвитку «НІКА-ТЕРИ». Для нас велика відповідальність приносити користь, як всьому місту в цілому, так і нашим партнерам.

Висловлюю глибоку вдячність за сумлінну працю і сердечно вітаю всіх портовиків з 25-річним Ювілеєм «МСП НІКА-ТЕРА», бажаю нових перемог нашому колективу, продовження успішної історії, благополуччя, здоров’я і всього самого доброго!

Алім Агакішиєв,

Начальник «МСП НІКА-ТЕРА»