Дата публікації: 2019-10-17

Вихованці спортивного клубу «Конгломерат» Корабельного району боролися зі спортсменами з різних країн на Чемпіонаті Світу з карате та кікбоксингу, який проходив 10-13 жовтня у польському місті Свидниця. Миколаївські кікбоксери відвоювали три золотих медалі, сім срібних і дві бронзові.

«Наші діти боролися гідно, їх суперниками були чемпіони світу, – поділився засновник й тренер клубу «Конгломерат» Вадим Бройченко. – Вони займаються два роки та вже показали такий високий результат. Найсильніші бої були з українцями, навіть не з шотландцями, іспанцями та іншими – моя повага та шана українським тренерам. Величезне дякую колективу та в тому числі керівництву «МСП НІКА -ТЕРА» Аліму Агакішіеву та Анатолію Дворнику за те, що наш клуб розвивається та досягає таких перемог – здобуті нами перемоги й на Вашу честь».

Варто відзначити, що Збірна України посіла перше місце в загальному командному заліку. Всього українці вибороли 252 медалі: 104 золотих, 101 срібних та 47 бронзових. Миколаївські спортсмени привезли 12 медалей: Кучеренко Ярослав – дві бронзи, Левченко Іван і Тризна Костянтин – по два срібла, Букшицькій Володимир – три срібла, Лінчевський Данило – три золота.

Як розповів тренер юних кікбоксерів-чемпіонів Вадим Бройченко, клубу «Конгломерат» всього два роки та на даний момент у клубі займається понад 100 осіб.

«Істинне призначення чоловіка – навчитися захищати те, що йому цінне: спочатку клуб, потім дівчина, а потім своя сім’я. Так я виховую моїх дітей. Назва нашого клубу говорить сама за себе – ми за об’єднання різних видів боротьби та за дружбу всіх спорт клубів, тому завдяки подарунку від «МСП НІКА-ТЕРА» – боксерському рингу, ми проводимо безкоштовні товариські зустрічі, які приносять безцінний досвід і розвиток дітей. Наш клуб відкритий для наших колег».

По приїзду до Миколаєва спортсменів на залізничному вокзалі тепло зустріли їх батьки, рідні, друзі, у тому числі й представники «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

Керівництво «МСП НІКА-ТЕРА» щиро вітає чемпіонів і від душі бажає нових перемог кожному спортсмену та успішного розвитку спорт клубу «Конгломерат».