Дата публікації: 2018-05-31

30 травня в Миколаївській спеціальній школі-інтернат № 2 для дітей з особливими потребами пролунав останній дзвоник за всіма традиціями: з випускниками в урочистих стрічках, з кульками і голубами, яких запускали в небо, з красивими й теплими словами, медалями та запрошеними гостями. У житті інтернату в цей раз останній дзвоник став не єдиним святом – старанні та цілеспрямовані вихованці привезли 2 золоті та 2 срібні медалі з легкої атлетики зі Спеціальної Олімпіади, яка проходила з 24 по 28 травня в Женеві.

«Нещодавно ми повернулися зі Швейцарії, де проводилася літня Олімпіада, – поділився директор школи-інтернату № 2 Анатолій Ковтун. – Наші діти виступали за збірну України у легкій атлетиці: наш вихованець в минулому, а сьогодні вже помічник вихователя Микола Іванюшін завоював срібло в стрибках у висоту та золото зі штовхання ядра, і наш випускник Віталій Іванів – срібло в стометрівці та золоту медаль у стрибках на довжину. Варто відзначити, що суперників в кожному виді спорту було близько 120, тому в запеклій боротьбі наші вихованці гідно показали Україну та Миколаїв. Окремо хочемо висловити подяку нашим постійним спонсорам «Морському спеціалізованому порту Ніка-Тера» за можливість розвиватися та досягати нових й нових цілей нашими дітьми», – додав директор інтернату.

Привітати випускників, учнів й спортсменів прийшла глава профспілкового комітету ТОВ “МСП Ніка-Тера” Юлія Кошко.

«Нашому порту дуже приємно бути Вашими друзями – ми щиро пишаємося Вашими перемогами й досягненнями, як в спорті, так і в навчанні і житті, – привітала Юлія Кошко. – У Вас є чому повчитися. Ми дуже раді, що дружимо з Вами й неодноразово беремо участь у важливих для Вас подіях, наприклад, як сьогоднішній останній дзвоник і підтримка Ваших вихованців в поїздці на Олімпіаду. Дорогі учні та випускники, нехай в житті Вам все легко вдається, мрії збуваються, а цілі досягаються! І, звичайно ж, гарного літнього відпочинку! Зі святом! », – звернулася глава профкому.

Урочиста лінійка зібрала в себе й сумні, й радісні моменти – на обличчях дітей, педагогів та гостей можна було помітити, як посмішки, так і сльози вдячності й усвідомленого почуття, що попереду на випускників чекає багатогранне доросле життя. А на учнів, які поки ще залишаються вихованцями інтернату, чекають канікули та нові плани брати участь й далі у серйозних змаганнях.

Нагадаємо, що у минулому році за підтримки ТОВ “Морський спеціалізований порт Ніка-Тера” дитяча хокейна команда Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 брала участь у Всесвітніх зимових ігор спеціальної Олімпіади, яка проходила в Австрії та стала бронзовим призером.