Дата публікації: 2018-11-02

ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, за десять місяців 2018 року обробив 4,3 млн тонн вантажів, що перевищує аналогічний показник минулого року на 23% або 800 тис.тонн. При цьому, сукупний вантажообіг за січень – жовтень поточного року перевищив річні обсяги не тільки 2017 року, а й двох попередніх років.

Крім цього, з вересня поточного року «Ніка-Тера» другий місяць поспіль встановлює щомісячні рекордні обсяги перевалки. Так, якщо у вересні 2018 року портом було встановлено абсолютний рекорд в обсязі 601 тис. тонн оброблених вантажів, то вже в жовтні поточного року спецпортом був встановлений новий рекорд з показником 623 тис. тонн.

Досягнуті показники вантажообігу стали можливими завдяки довірі наших клієнтів. «МСП НІКА-ТЕРА» робить все можливе, а іноді й неможливе, щоб надавати якісний сервіс на ринку перевалки вантажів, відповідний високим міжнародним стандартам. Зокрема, приріст вантажообігу став можливим завдяки співпраці з партнером по перевалці – компанією з іноземними інвестиціями ТОВ «Зерновий термінал Ніка-Тера» (Бангладеш).

У структурі вантажообігу за жовтень понад півмільйона тонн або 86% від загального обсягу склали вантажі зернової групи, шрот і соняшникову олію, інші 14% вантажів припали на навалочні вантажі, переважно глину.

Як відзначають в «МСП НІКА-ТЕРА», останнім часом динаміка роботи в порту істотно збільшилася, і одночасна обробка на причалах спецпорту відразу 6  або 7 теплоходів, в тому числі і великотоннажних, стала звичайною практикою. Так, у даний час, серед інших, в порту завантажується чергове судно типу «Supramax» із дозавантаження на рейді Очакова до 61 тис. тонн.