Дата публікації: 2020-07-31

Дистриб’юторська мережа «УкрАгро НПК» і «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» (обидві компанії входять в Group DF) спільно відкрили перший «аграрний супермаркет» на території порту. За форматом «аграрний супермаркет» є оптово-роздрібними складом-магазином. Цільова аудиторія торгової точки – клієнти порту і фермери Миколаївської та Одеської області.

«Впевнений, що аграрний супермаркет в нашому порту відкрито в потрібний час і в потрібному місці. Відкриття цієї точки покликане задовольнити попит серед наших аграрних клієнтів, – коментує Алім Агакішіев, начальник порту «НІКА-ТЕРА». Якщо раніше аграрій або трейдер везли урожай в порт для перевалки, вивантажували його і назад їхали порожніми, то зараз їм буде досить вигідно на зворотному шляху купити добрива або інші продукти, які необхідні для ведення агробізнесу, і поїхати назад завантаженими. Це скорочує логістичні витрати наших клієнтів».

 Відкрита торговельна точка повністю обладнана для прийому, зберігання, фасування та відвантаження продукції.

Юридично – нова точка продажу є офіційним представництвом ПрАТ «УкрАгро НПК».

 «Наша цінова стратегія – продавати товари за найбільш конкурентним в регіоні цінами. На старті асортимент продукції представлений різними видами азотних і складних добрив в різних видах упаковки. В наших планах поступове розширення асортименту: ми плануємо торгувати насінням, засобами захисту рослин, іншими хімікатами. В майбутньому ми зможемо продавати інші товари і послуги, необхідні фермерам, агровиробникам, трейдерам», – каже Володимир Довбня, генеральний директор «УкрАгро НПК».

ПрАТ «УкрАгро НПК» – найбільша в Україні мережа складів по реалізації мінеральних добрив, яка входить до азотного бізнесу Group DF. Мережа складається з 31 складу, які розташовані по всій Україні. Компанія з 2002 року працює виключно з перевіреними виробниками, які успішно себе зарекомендували на українському і зарубіжних ринках. Вся продукція, якою торгують в мережі, зареєстрована, сертифікована і повністю відповідає міжнародним стандартам якості.

Побудова потужноної мережі аграрних супермаркетів (регіональних складів) по всій Україні є частиною загальної стратегії азотного бізнесу Group DF. Розвиваючи власну дистриб’юторську мережу, азотний бізнес Групи прагне підвищувати свої конкурентні переваги серед виробників мінеральних добрив та перед імпортерами. Group DF володіє чотирма виробникам добрив в Україні, три з який працюють.

Збільшення мережі регіональних складів по реалізації мінеральних добрив «УкрАгро НПК» – також є частиною маркетингової стратегії азотного бізнесу Group DF, спрямованої на скорочення дистанції між виробником і споживачами та покращення показників продажів. Крім зручності реалізації, склади «УкрАгро НПК» служать не тільки як «аграрні супермаркети», а й використовуються для формування достатніх запасів, необхідних для швидкого задоволення підвищеного попиту на мінеральні добрива в весняний і осінні сезони.

«УкрАгро НПК» надає агровиробникам послуги зі зберігання, доставки і внесення добрив в поле. Володіючи сучасною технікою по внесенню безводного аміаку, підприємство щорічно обробляється до 100 тис. га під посіви кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків.

ПрАТ «УкрАгро НПК» увійшло до складу Group DF в 2012 році. Купівля мережі великим інвестором  –  Group DF –  дала можливість отримати інвестиції, необхідні для модернізації існуючих складських приміщень, придбання техніки та розвитку мережі.

«УкрАгро НПК» входить в п’ятірку найбільших постачальників мінеральних добрив в Україні і є найбільшим виробником тукосумішей.