Дата публікації: 2018-09-12

У «Морському спеціалізованому порту НІКА-ТЕРА» серед портовиків систематично проводяться змагання з різних видів спорту. Так, в рамках щорічної спортивної спартакіади, 8 вересня відбувся турнір з кульової стрільби, в якому взяло участь 12 підрозділів «МСП НІКА-ТЕРА».

«Щороку ми переконуємося, що кульова стрільба користується великою популярністю і наші співробітники чекають турнір з нетерпінням, – розповів перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Цього разу у змаганнях взяла участь рекордна кількість підрозділів порту, чому ми дуже раді, адже всі турніри проводяться виключно для наших колег ».

Відомо, що стрілянина вважається одним з найдавніших прикладних видів спорту – ще в далекі часи стріляли з луків та арбалетів. Вже з середини XIV століття з’явилася вогнепальна зброя, після чого активно почала розвиватися кульова стрільба.

Команди боролися за саме влучний підрозділ порту, виконуючи постріли з вогнепальної зброї – малокаліберних гвинтівок СМ-2 з дистанції 25 м у стрілецькому тирі «Динамо». Кожен підрозділ представляло три стрілка, які після детального інструктажу та трьох пробних пострілів для пристрілки з положення лежачи, виконали по десять залікових.

Переможців визначала командна сума набраних очок. Перше місце зайняли співробітники Вантажного району №4 з результатом 277 очок, не поступившись своїм переможниим місцем минулого року. На друге місце «настріляли» портовики Вантажного району № 3 – 274 оч, на третє – Служба малої механізації – 273 оч.

У наступному місяці на портовиків очікує футбольний турнір, до якого співробітники «МСП НІКА-ТЕРА» вже почали готуватися, збираючи команди та плануючи тренування.