Дата публікації: 2020-04-09

Обсяг перевалки ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, за підсумками першого кварталу 2020 року досягнув 1,87 млн ​​т вантажів, що на 1,5% більше показника за аналогічний період минулого року.

Всього за перші три місяці роботи порт «НІКА-ТЕРА» обробив 85 суден, у тому числі 2 суховантажі з довантаженням на рейді, а також 4 танкери з соняшниковою олією.

У структурі вантажообігу продовжують переважати зернові, зернобобові та олійні культури, які складають 65% від квартального обсягу перевалки або 1,22 млн т. Навалочні вантажі склали 14% або 0,27 млн ​​тонн, шрот – 17% (0,32 млн т), а перевалка олії – 4% (0,07 млн ​​тонн).

«Не дивлячись на нестандартну ситуацію та ряд обмежень, пов’язаних із короновірусною інфекцією в країні та світі, наш порт не тільки оперативно адаптувався до нових умов роботи, але й продовжує демонструвати позитивну динаміку зростання вантажообігу – прокоментував начальник порту «МСП НІКА-ТЕРА» Алім Агакішиєв. – Підприємство працює у штатному режимі, виконуючи у повному обсязі зобов’язання перед партнерами, підрядниками, персоналом і державою. Упевнений, наша компанія гідно витримає випробування короновірусом і по закінченню цієї кризи ми станемо ще сильнішими».