Дата публікації: 2018-11-13

На вихідних, 10 листопада, співробітники різних підрозділів «МСП НІКА-ТЕРА» змагалися за звання кращих гравців з настільного тенісу.

Пінг-понг став сьомим за рахунком й в результаті фінальним видом спорту в рамках щорічної спартакіади в порту. Всього за 2018 рік портовики брали участь в турнірах з шахів, волейболу, плавання, більярду, стрільбі, міні-футболу, настільного тенісу.

Варто відзначити, що настільний теніс позитивно впливає на здоров’я гравця. Цей спорт дозволяє поліпшити дихальну та серцево-судинну системи, що важливо в будь-якому віці. Завдяки рухливості гри в настільний теніс, дихальна система починає функціонувати ще більш посилено, при цьому насичуючи киснем увесь організм. Також дана гра розвиває уважність, координацію та реакцію у гравця.

За призові місця боролися 10 підрозділів порту. Співробітники провели в цілому близько 45 ігор за системою плей-офф, продемонструвавши гру високого рівня.

У пінг-понг портовики показали стабільність, а це, як відомо, ознака майстерності. Зокрема, золото завоювала, як і в попередні рази, команда РМУ (Кравченко А.М. і Бондар В.В.), друге місце виборола – команда СМП (Ананьєв О.В. та Запорожан М.С.), а бронза дісталася гравцям з ЖДЦ (Хомко М.В. та Могелевець В.В.).

«У тенісі я любитель, просто спілкуюся з хлопцями паралімпійцями в цьому виді спорту, які можуть щось підказати, десь допомогти з тренуваннями. А за свій підрозділ «РМУ» граю четвертий рік поспіль, утримуючи наше перше місце, – поділився Віталій Бондар. – В цьому році було грати, куди цікавіше, тому що відчувалося, як суперники боролися з азартом і докладали всіх зусиль для перемоги. Зокрема, було видно, як і команда «Управління» на цей раз стала сильними опонентами, що додало драйву. А взагалі майже всі учасники показали гідну гру».

Керівництво порту зустрілося з переможцями турніру, щоб особисто привітати та вручити почесні грамоти, медалі та кубок за перше місце.

«Як виявилося, настільний теніс – популярний вид спорту серед наших співробітників і це не може не радувати, тому що це гра стратегії й тактики, – прокоментував перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – У наступному році ми обов’язково продовжимо традицію щорічної спартакіади та подумаємо над тим, щоб розширити кількість видів спорту, головне отримати зворотній зв’язок від наших колег. Дякую всім за активну участь та вітаю наших цілеспрямованих й непохитних переможців».