Дата публікації: 2019-04-17

Першим спортивним турніром у 2019 році в рамках щорічної спартакіади серед співробітників різних підрозділів «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» стали Шахи.

Десять підрозділів порту відправили своїх представників для битви за звання кращого шахіста 2019. Протягом тижня у шаховому турнірі брали участь, як і постійні гравці, так і нові обличчя.

Варто відзначити, що згідно з умовами турніру, змагання традиційно проходили за правилами кругової системи, при якій кожен учасник турніру повинен був провести по одній грі з усіма суперниками. Також враховувався час – максимум 15 хвилин на подумати давалося кожному учаснику під час однієї партії.

Бронзовим переможцем став співробітник з Залізничного цеху Олег Малахов, срібним – начальник монтажної дільниці СМП Олександр Гладких, чемпіон минулорічного шахового турніру. Звання «гросмейстера» порту дісталося співробітнику Ремонтно-механічної дільниці «МСП НІКА-ТЕРА» Миколі Бучко, який виграв всі дев’ять ігор.

Переможців привітав особисто перший заступник начальника порту Анатолій Дворник, нагородивши призерів грамотами, медалями та кубком.

«Пропоную популяризувати гру в шахи, – поділився Анатолій Дворник. – Шахи – це розумовий вид спорту, який розвиває, і тактичне, і стратегічне мислення, тому нашим гравцям необхідно шукати собі приємників і нових суперників. З нашого боку ми готові надати необхідну кількість шахового інвентарю».