Дата публікації: 2018-05-14

З 8 по 11 травня у Миколаєві відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження. Спортивний захід проходив знагоди 73-ої річниці перемоги у Другій світовій війні  під керівництвом Міністерства молоді та спорту України, за підтримки «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера».

Три килима в Палаці спорту УФВС (колишні «Трудові резерви» в мікрорайоні Соляні) зібрали кращих «вільників» з 24 регіонів України. Майже шістсот юних атлетів в одинадцяти вагових категоріях (від 38 до 100 кг) боролися не тільки за нагороди, але й для визначення найсильніших спортсменів-кандидатів до складу збірної команди, яка представлятиме Україну на найближчому Чемпіонаті Європи в Угорщині.

Протягом трьох днів велися цікаві й захоплюючі поєдинки, які завершилися справжнім епіцентром боротьби характерів у фінальних спарингах. Юні спортсмени показали відмінну підготовку і силу духу. Безкомпромісні сутички виявили переможців чемпіонату.

За кількістю зароблених балів серед юнаків перше місце посіла Донецька область, Київська область – друге та Одеська область – третє.

Кількість дівчат серед спортсменів також зростає, що не дивно – адже вільна боротьба є відмінним інструментом для самооборони. З 570 учасників чемпіонату – 150 були представницями «слабкої статі».

Серед дівчат лідерами стали спортсменки Донецької області, за ними розташувалася Івано-Франківська область, замкнула трійку лідерів Львівська область.

За підсумками змагань переможці та призери отримали дипломи та медалі, а глядачі – масу емоцій.

«Ми намагаємося підтримувати традиції миколаївської школи вільної боротьби, надаючи допомогу в проведенні різних турнірів й чемпіонатів, тим самим надаючи дітям можливість продемонструвати свої здібності, – поділився перший заступник начальника «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера» Анатолій Дворник. – Заняття вільною боротьбою – відмінний спосіб розвинути впевненість, інтуїцію, силу волі, а також вміння контролювати себе та аналізувати ситуацію. Всі ці навички обов’язково знадобляться молодим людям досягати поставлених цілей та успіхів в житті. «Ніка-Тера» буде прагнути їх в цьому підтримувати », – додав топ-менеджер.

У черговий раз свій внесок до скарбнички перемог миколаївських спортсменів внесли й діти співробітників «Ніка-Тери»: Ілля Плахтир завоював єдине золото від Миколаївської області, виступивши в категорії до 85 кг, також добре себе показав Богдан Воронін в категорії до 57 кг.

Фото з Facebook.