Дата публікації: 2019-05-21

18 травня відбулося урочисте відкриття міського пляжу «Чайка», який став проектом-переможцем конкурсу громадського бюджету Миколаєва у 2018 році. Ініціатором проекту виступила Українська академія лідерства.

На відкритті виступив мер міста Миколаєва Олександр Сєнкевич: “Зараз зроблена лише маленька частина із запланованого та надалі робота буде продовжуватися”. Також мер міста замотивував миколаївців писати свої власні проекти, спрямовані на поліпшення міста. А також зазначив, що потрібно берегти те, що зроблено, тому що гроші, за які були реалізовані проекти йдуть з міського бюджету, а це, безпосередньо, гроші самих городян.

Також виступив керівник Української академії лідерства у Миколаєві у 2016-2018 роках Олександр Медведєв, який був ініціатором проекту реставрації пляжу «Чайка». Олександр розповів про шляхи реалізації цього проекту спільно зі студентами та випускниками академії.

Крім цього, Олександр Медведєв зазначив «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», який зробив свій внесок у оновлення пляжу «Чайка» для комфортного проведення часу миколаївців. Портовики спеціально розробили та виготовили лавки й урни для зони відпочинку, а також встановили дані об’єкти у зручних місцях на території пляжу. Варто відзначити, що «НІКА-ТЕРА» кожний рік бере активну участь у благоустрої Корабельного району та всього міста у тому числі.

Зараз на пляжі встановлена ​​сцена для йоги, дитячий та спортивний майданчик, лавочки, сміттєві баки, проведене освітлення.

Після офіційного відкриття майже 100 чоловік відвідали етнофестиваль в рамках проекту “Кошик”, на якому діяли дитяча зона, сторітеллінг українською та англійською мовами (Євген Погорєлов – автор дитячих казок), гаївки (традиційні українські ігри, танці, веселі забави), плетіння маскувальної сітки для військових на сході України, виготовлення іграшкових пташок з шпагату, спортивні командні ігри.Також гості мали можливість послухати такі групи як “Огірочки” (Полтава), “Сонце в кишені” (Черкаси), миколаївський хор “Вітовчані”, кавери у виконанні студентів Української академії лідерства.

Миколаївців запрошують на оновлений пляж проводити вільний час, грати у волейбол та займатися спортом, грати з дітьми на дитячому майданчику, займатися йогою, а також споглядати прекрасний захід сонця.