Дата публікації: 2019-05-13

12 травня відбувся святковий концерт, присвячений Дню матері в рамках благодійної акції «Особливий день для Особливоюї мами», організатором якого виступив обласний БФ «Доброта та  Довіра». На сцені радували своїми унікальними танцювальними та вокальними номерами самі вихованці фонду, а на великому екрані глядачі змогли познайомитися з життєвими історіями кожної мами особливої дитини, яка взяла участь в акції.

Ідея проекту для мам народилася у керівника ОБФ «Доброта та Довіра» Валентини Ткаченко після щорічної зимової благодійної акції до Дня Святого Миколая.

«Я бачила в очах дітей щастя, коли вони отримували свої бажані подарунки та бачила, як їх мами з турботою ставляться до кожної події в житті їхніх дітей, як намагаються зробити їх життя яскравим і допомогти здійснити їхні мрії, – поділилася Валентина Ткаченко. – Мами особливих дітей живуть від реабілітації до масажу, їх участь в житті дитини стовідсоткове. Тому і народилася ідея проекту саме для мам – кожна учасниця акції відчула себе красивою, сильною, щасливою, адже багато хто з них мені зізналися, що останній раз робили макіяж та надягали сукню тільки на весілля. Ми вдячні нашим спонсорам і вірним друзям, що допомогли здійснити ідею в реальне життя, в тому числі й морському порту «НІКА-ТЕРА», до яких ми часто звертаємося у критичній ситуації, і знаємо, що вони завжди нам допоможуть», – додала Валентина.

Для участі у проекті проводився відбір учасниць серед мам особливих дітей з обмеженими можливостями або синдромом, після чого з кожної з них попрацювали візажисти та стилісти для того, щоб мами стали гідними фотомоделями. Зовсім безкоштовно з ними працювали відомі миколаївські фотографи, після чого кращі фотографії були представлені на виставці у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі, на сцені якого й проходив святковий концерт.

«Наше життя протікає від реабілітації до лікарні, тому ми вдячні таким проектам – це нас надихає, вселяє віру в себе, дає усвідомити, що ми жінки і теж можемо бути красивими, – розповіла мама п’ятирічного Матвія Вероніка Ткаченко.

Також на святковий концерт учасниці акції підготували спільний душевний номер у вишиванках ручної роботи та подякували організаторам проекту за можливість відволіктися від щоденних турбот.

«Морський порт«НІКА-ТЕРА» не перший рік є і другом, і партнером БФ «Доброта та Довіра», завжди намагаючись підтримувати їх благодійні проекти, – поділилася прес-секретар «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» Лідія Василькова. – Подібні акції, як «Особливий день для Особливою мами» допомагають робити світ добрішим й нагадують всім, що є такі жінки, які гідні захоплення. Адже Мама – це завжди підтримка та опора для дитини, а для особливої – подвійно».