Дата публікації: 2018-12-04

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний День інвалідів. У Миколаївській області налічується понад 60 тисяч людей з особливими потребами та чимало організацій і фондів, які займаються розвитком таких людей та їх підтримкою. У тому числі й Миколаївська обласна організація «Союз людей з інвалідністю України», і організація «Кают-компанія «Незламні», які і запросили на своє свято партнерів, що підтримують їх ініціативи.

Міжнародний День інвалідів – це ще одна можливість нагадати всім про те, що в нашому суспільстві живуть люди такі ж, як і всі, просто до них необхідна особлива увага. У своєму затишному приміщенні, ремонт у якому був зроблений в основному своїми руками, клуб «Незламні» зібрав по можливості всіх членів організації, накрив стіл, запросив фокусника, приготував подарунки, та навіть власні виступи.

Після привітання та теплих слів, голова миколаївської організації «Союз людей з інвалідністю України» Ольга Степаненко висловила подяку партнерам за вагомий внесок у справу соціального захисту осіб з інвалідністю, окремо відзначивши підтримку «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

«Коли до нас звернулася організація «Незламні», керівництво порту відразу прийняло рішення підтримати ініціативу та подарувати те, що для себе обрали члени «кают-компанії», – зазначила прес-секретар ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА» Лідія Василькова. – Своїм прикладом «Незламні» показали, що, як і усі, вони можуть збиратися разом, спілкуватися, виступати, сміятися, допомагати один одному. Від імені колективу порту «НІКА-ТЕРА» висловлюємо подяку організації за добру справу, душевну зустріч та бажаємо ніколи не сумувати, завжди розвиватися та радіти життю», – доповнила Лідія Василькова.

Варто зазначити, що підприємство «НІКА-ТЕРА» активно проводить соціальну політику та систематично допомагає громадським організаціям та благодійним фондам в реалізації їх ідей та проектів.

«Дякую всім нашим спонсорів, а їх у нас 15, й у тому числі порт «НІКА-ТЕРА» за активну допомогу, а сьогодні, так і зовсім, за шикарні пайки та подарунки для кожного, – поділилася завідуюча товариства «Незламні» Зоя Петренко. – Усім їм здоров’я та процвітання бажає наша компанія, а це 74 особи 1,2,3 групи інвалідності, яких не зламати. Тому дякуємо всім, хто дає можливість нам збиратися для спілкування, для святкування, для розвитку».