Дата публікації: 2019-01-28

утбольна команда дівчат Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2 Миколаївської обласної ради почала посилену підготовку для участі у Всесвітніх Олімпійських іграх Спеціальної олімпіади, яка відбудеться в м. Абу-Дабі (ОАЕ) в березні 2019 року.

«Вже багато років поспіль наша школа-інтернат №2 співпрацює з ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», – розповів директор навчального закладу Анатолій Ковтун. – За підтримки підприємства, навчальним закладом був побудований сучасний міні-стадіон із футболу, оформлений кабінет СПО, крім цього вихованці завжди отримують подарунки на свята. А одне з найголовніших для наших дітей – це підтримка їх у спорті, адже кожний наш виступ на Олімпійських іграх приносить призові місця, до чого прагнуть й і цьому році наші футболістки».

Варто нагадати, що в 2017 році 11 вихованців навчального закладу та випускники школи на чолі з головним тренером збірної України з хокею на підлозі – Анатолєм Ковтуном і заслуженим тренером України – Сергієм Затоновим успішно взяли участь в 11-х Всесвітніх Зимових іграх Спеціальної Олімпіади в м.Грац (Австрія), в якій беруть участь люди з порушенням інтелектуального розвитку. де в нелегкій боротьбі завоювали почесне III місце. У 2018 року спортсмени школи-інтернату №2 привезли 2 золоті та 2 срібні медалі вже з легкої атлетики зі Спеціальної Олімпіади – Національні літні ігри, які проходили в м. Женева (Швейцарія).

«Підготовка до цих змагань завжди потребує забезпечення великих фінансових коштів, – зазначив директор навчального закладу Анатолій Ковтун. – Керівництво «НІКА-ТЕРИ» завжди допомагає нашому закладу, зокрема було придбано екіпірування для хокейної команди (шоломи, рукавички, спортивна форма та екіпіровка для воротаря) та авіаквитки для наших спортсменів й тренера до Женеви. Ми дуже раді тому, що і в цьому році будемо захищати честь Миколаєва та України, за що дякуємо порту за істотну фінансову допомогу для придбання авіаквитків для всієї нашої футбольної команди».

Крім цього, учні школи є постійними учасниками та призерами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань з різних видів спорту.

«Нашій компанії приємно бути друзями школи-інтернату №2, допомагати їм у розвитку й підтримувати їх активну участь у серйозних чемпіонатах, – поділився перший заступник начальника «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Ми розуміємо як нелегко в наш час знайти фінансову підтримку для участі в спортивних чемпіонатах у інших країнах та містах. Наш порт виступає за розвиток спорту та систематично намагається допомагати молодим талановитим спортсменам. Ми пишаємося ретельністю, цілеспрямованістю й досягненнями вихованців школи-інтернату №2 та бажаємо юним футболісткам хорошої гри й призових місць».