Дата публікації: 2017-10-27

За доброю традицією в рамках щорічної спартакіади в «Морському спеціалізованому порту Ніка-Тера» серед співробітників підприємства з різних підрозділів відбувся турнір зі стрільби.

За звання найкращого стрільця співробітники «Ніка-Тери» змагалися в стрілецькому тирі «Динамо». Боротьба була серйозною – портовики стріляли на влучність з вогнепальної зброї – малокаліберних гвинтівок СМ-2 з дистанції 25 м.

Після докладного інструктажу і п’яти пробних пострілів для пристрілки, портовики з положення лежачи виконали по десять залікових пострілів.
Переможцями стали ті, хто набрав найбільше очок командою. Якщо команди набирали однакову кількість очок, то перевага віддавалася тій, в якій була вище індивідуальна сума одного з членів команди. Кожна команда складалася з трьох спортсменів.

«Турнір зі стрільби користується популярністю серед наших співробітників – в цьому році взяло участь 11 підрозділів, – прокоментував перший заступник порту Анатолій Дворник. – Наш порт щомісяця проводить різні спортивні змагання і нам дуже приємно, що активність співробітників не зменшується, а навпаки тільки зростає. Кожен вид спорту розвиває ті чи інші необхідні якості в людині, наприклад, стрілецький спорт виховує цілеспрямованість, самовладання та зосередженість. «Ніка-Тера» збереже добру традицію і продовжить організовувати спортивне дозвілля для колективу порту».

Варто відзначити, що стрілецький спорт є одним з найдавніших видів спорту та бере свій початок зі стрільби з лука та арбалета. Заняття спортивною стрільбою формує у спортсмена витримку, спостережливість, волю до перемоги. А, щоб домогтися рекордів, потрібно не тільки досконала техніка виконання пострілу, а й уміння володіти своїми емоціями. Крім цього, стрільба є одним з олімпійських видів спорту.

За підсумками азартної боротьби в стрільбі з малокаліберної гвинтівки переможцями турніру стала команда новачків з «Вантажного району №4», яка вперше брала участь у спартакіаді порту і набрала в сумі 260 очок. Другими стала команда «Залізничного цеху», набравши 256 очок, а бронзовими призерами стали співробітники з команди «Служба малої механізації» з 255 очками. В цілому, кожна команда показала себе на високому спортивному рівні.

Після турніру портовики вчили азам спортивної стрільби юних уболівальників, які підтримували їх під час змагань. Діти були в захваті від спортивної стрільби і, до того ж, показали непогані результати.


Нагородження переможців пройшло в конференц-залі адміністрації «МСП Ніка-Тера». Керівництво відзначило співробітників грамотами, кубком та премією.