Дата публікації: 2018-10-26

26 жовтня представники колективу «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» взяли участь в офіційному заході, присвяченому до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

74 роки минуло відтоді, як воїни билися за майбутнє життя та мирне небо над головою своїх дітей на території України. На честь цього в Корабельному районі відбулося покладання квітів до пам’ятника Воїна-Визволителя, в якому взяли участь жителі міста та району, представники громадських і ветеранських організацій, шкіл та гімназій, державних установ і приватних підприємств. У тому числі керівництво Корабельної адміністрації та представники «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

Офіційний захід відкрили вокальною композицією та дитячої постановкою з українським прапором. Під народну пісню «Пливе кача …» всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Після виступу першого заступника голови адміністрації Олександра Гвозденко, усі учасники заходу, в тому числі й співробітники морського порту «НІКА-ТЕРА», поклали квіти до пам’ятника Воїну-Визволителю.