Дата публікації: 2018-06-22

В Україні 22 Червня відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни. У цей день у Миколаєві біля Вічного вогню та меморіалу героям-ольшанцям сотні жителів вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти. У церемонії взяли участь представники влади, духовенства, поліції, служби надзвичайних ситуацій, громадських організацій, підприємств та просто небайдужі миколаївці. Серед них традиційно учасниками заходу стали й співробітники «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера».

Спочатку церемонії в пам’ять про всіх, хто звільняв рідну землю від нацистських загарбників і загинув в ході трагічних кривавих подій, була оголошена хвилина мовчання. Ведучий церемонії зазначив, що український народ, як і багато років тому, стоїть на захисті рідної землі, продовжуючи традиції ветеранів Другої Світової війни.

Під звуки оркестру та збройового залпу учасники заходу поклали квіти до Вічного вогню та меморіалу героям-ольшанцям. Портовики «Ніка-Тери» завжди беруть участь у Дні пам’яті, тим самим показуючи, що подвиг наших дідів та прадідів не забутий і варто шанувати пам’ять загиблих, а також не забувати про тих ветеранів, хто залишився живим. Протягом року колектив «МСП Ніка-Тера» постійно допомагає ветеранським організаціям та відвідує самих ветеранів, тим самим привчаючи своїх дітей до поваги тих, хто подарував життя, вшануванню пам’яті загиблих за мир.