Дата публікації: 2018-04-06

На підставі вимог законодавчої та нормативно-правової бази в сфері проведення навчання населення діям при надзвичайних ситуаціях, 5 квітня в ТОВ «МСП Ніка-Тера» відбулося функціональне навчання керівників й працівників порту, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з цивільного захисту.

Навчання проводив викладач територіального навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Валерій Семенов, який детально ознайомив слухачів із тематикою поведінки на об’єкті підвищеної небезпеки, до яких відносять й «МСП Ніка-Тера». Також, портовики в період навчання удосконалювали свої знання питань організації роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного характеру та ліквідації їх наслідків силами спеціалізованих служб й формувань цивільного захисту порту, удосконалення взаємодії органів управління та сил реагування цивільного захисту підприємства.

Подібні заходи проводяться для того, щоб слухачам були своєчасно доведені зміни й доповнення з законодавчих та нормативно-правових актів України з питань у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.