Дата публікації: 2018-04-24

Традиційно щороку у «Морському спеціалізованому порту Ніка-Тера» за звання кращого шахіста змагаються портовики різних підрозділів. В цьому році в шаховому турнірі взяли участь представники восьми підрозділів, яких делегували колеги захищати свій колектив. Між суперниками, як і завжди, відчувався спортивний азарт і напруга, а за призові місця боролися по-справжньому – кожен хід був продуманим і вирішальним.


Варто відзначити, що шаховий турнір проходив в рамках щорічної спортивної спартакіади між співробітниками порту, яка складається з різних видів спорту. Портовики билися в шахових баталіях протягом цілого тижня. В результаті кращим шахістом став начальник монтажної дільниці СМП Олександр Гладкіх, який з семи ігор виграв шість.

«Я граю рідко, а якщо граю, то для себе та отримую задоволення від самої гри, – поділився Олександр Васильович. – Я вже не перший рік беру участь в турнірі та з кожним разом все цікавіше, тому що підтягуються нові люди, ми граємо, спілкуємося. Щороку перевіряю свої сили для інтересу, а мети та стратегії перемогти у мене ніколи не було ».

Згідно за умов турніру, змагання проходили за правилами кругової системи, при якій кожен учасник турніру повинен був провести по одній грі з усіма суперниками. Крім цього, був і контроль за часом – максимум 15 хвилин на подумати давалося кожному учаснику під час однієї партії.

В результаті змагань срібло завоював головний юрисконсульт порту Володимир Лабунський, а бронзу – наладчик КВП і А СЕЕО Євген Байнов. Наступні місця розподілилися так: четверте дісталося представникові Вантажного району № 4, п’яте – Вантажного району № 2, шосте – ЖДЦ, сьоме – Вантажного району № 3, восьме – Вантажного району № 1.

Нагородження переможців відбулося в конференц-залі «МСП Ніка-Тера». Начальник порту Алім Агакішиєв і його перший заступник Анатолій Дворник не тільки привітали переможців і подякували учасникам турніру, а й вручили медалі, грамоти та грошові призи.

«Вдячний Вам за спортивну активність та участь в житті нашої компанії, – зазначив Алім Агакішиєв. – Мені приємно бачити, що з кожним роком збільшується кількість бажаючих взяти участь у спартакіаді, але нам є до чого прагнути і тому пропоную стати ще більш активними учасниками спортивних змагань і тим підрозділам, які не завжди делегують своїх представників. Спорт – це завжди добре, як для особистого розвитку, так і для нас з Вами – це спілкування, дружба, корисне та цікаве проведення часу поза робочим часом ».