Дата публікації: 2018-05-23

З давніх-давен гирьовий спорт вважається символом сили та мужності. Відомо, що підняття гирі й насправді допомагає розвинути силу, накачати м’язи та зміцнити здоров’я. У морському порту «Ніка-Тера» працює не просто слюсар з ремонту та експлуатації вантажних машин, а ще й до того ж багаторазовий призер всеукраїнських змагань, дворазовий срібний призер Чемпіонату України з гирьового спорту Олег Буданов.


Цієї весни, в кінці квітня, Олег Буданов у запеклій боротьбі завоював на Чемпіонаті України дві срібні медалі – у двоєборстві (поштовх і ривок гирь) та у поштовху довгим циклом двох гирь у ваговій категорії до 95 кг, тим самим приніс свій вагомий внесок у скарбничку збірної команди Миколаївської області.

«Я займаюся цим спортом із 16 років, – поділився Олег Буданов. – Зараз виступаю за миколаївську команду з гирьового спорту, як спортсмен-ветеран і в рік у мене приблизно п’ять різних змагань. З кожним разом суперників стає все більше й більше, тому підготовка стає все більш посиленою. Від імені Миколаївського обласного центру союзу гирьового спорту України та себе особисто дякую керівництву нашого підприємства «МСП Ніка-Тера» за фінансову допомогу для поїздки на Чемпіонат України, який приніс нашій області високі результати», – додав срібний чемпіон.

Керівництво ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» особисто привітав співробітника та відзначило почесною грамотою за високі досягнення в спорті та популяризацію здорового способу життя.

«Ми розуміємо, що участь у змаганнях й підготовка до них – це витратна справа і ми підтримуємо наших співробітників, які показують високий професіоналізм під час роботи у своїй справі та прагнуть досягати нових висот у спорті, – розповів перший заступник начальника «МСП Ніка-Тера» Анатолій Дворник . – Наше підприємство завжди намагається допомагати талановитим спортсменам у їх розвитку та нових досягненнях. До того ж, ми завжди закликаємо наших співробітників долучатися до спорту поза робочого часу,  для цього організовуючи для них змагання з різних видів спорту. Адже спорт – це здорове життя та корисне проведення часу».