Дата публікації: 2018-06-07

Поєднувати високі фізичні навантаження на роботі з постійними тренуваннями у залі під силу не кожному. Однак, в Миколаєві в «Морському спеціалізованому порту Ніка-Тера» працюють унікальні співробітники, яким вдається демонструвати високі показники і на роботі, і в спорті, приносячи користь підприємству, і досягаючи високих спортивних результатів. Уже не перший рік докер-механізатор ТОВ «МСП Ніка-Тера» триразовий чемпіон світу в жимі та становій тязі Юхим Степацький захищає честь підприємства, рідного міста і всієї країни на турнірах світового рівня. А слюсар з ремонту рухомого складу порту Іван Косов, відносно не довго займаючись професійно бодібілдінгом, вже став бронзовим призером престижного турніру Чемпіонат Європи WABBA 2018 і чемпіоном відкритого Кубка України.

Керівництво морського порту «Ніка-Тера» намагається підтримувати своїх колег, які відповідально підходять до своєї роботи та намагаються розвиватися у спорті, а також популяризують здоровий спосіб життя.

«Ми пишаємося спортивними досягненнями наших співробітників, – поділився перший заступник начальника ТОВ« Морський спеціалізований порт Ніка-Тера »Анатолій Дворник. – При цьому ми завжди підтримуємо їх, як морально, так і фінансово, тому що розуміємо, як це затратно готуватися до чемпіонатів і виступати на престижних турнірах. Не кожен хоче після роботи йти на тренування, тому ми цінуємо цю працьовитість та цілеспрямованість. Наш порт завжди виступає за розвиток спорту та здорового способу життя, тому цей напрямок і є одним з головних пріоритетів нашої соціальної  політики».

Анатолій Дворник особисто зустрівся зі спортсменами, щоб дізнатися з перших вуст, як пройшли чемпіонати, з якими труднощами стикаються спортсмени, що планують далі..

«На Чемпіонаті світу вперше виступав без екіпіровки, довго і старанно готувався до турніру, тому що в цьому році хочу зібрати всі відсутні титули у всіх федераціях, – розповів Юхим Степацкій. – Після фізично важкого робочого дня я йду на силові тренування, звичайно, це складно, але допомагають мотивація, підтримка і вже склалося розуміння, для чого це потрібно і як краще поєднувати спорт, харчування та роботу. Величезна подяка порту «Ніка-Тера» за оперативну допомогу та підтримку, тому що для спортсмена витратною частиною є, як і підготовка до турніру, спеціальне харчування, так і сама участь в чемпіонаті та поїздка в інше місто», – додав Юхим.

Крім цього, докер-механізатор пишається своєю дружиною Тетяною, яка також стала чемпіонкою у своїй вазі та третьої в абсолютній першості, а також виконала норматив на майстра спорту міжнародного класу. За словами Юхима Степацкого, саме дружина свого часу вмовила чоловіка демонструвати свої здібності на турнірах.

У залізничному підрозділі порту працює слюсар Іван Косов, який сам дивується, як встигає і працювати, і готуватися до змагань.

«У мене кожен день тренування, – розповідає Іван. – Можу сказати, що не дарма, бо вважаю великим проривом для себе результати, які маю на сьогодні. Я давно займаюся спортом, довгий час був в академічному веслуванні, і тільки з осені 2016 року професійно займаюся бодібілдінгом. Звичайно, у мене є амбіції, як у будь-якого спортсмена – прагну до нових перемог і, крім цього, розвиваюся, як тренер, щоб просувати і надалі заняття культуризмом, силовим спортом і просто популяризувати здоровий спосіб життя. Планую готуватися до початку нового сезону та показати себе на світі».

Іван Косов розповів, як було не легко здобути перемогу та заробити золоту медаль на відкритому Кубку України, його головним конкурентом став індус у дуже хорошій формі, а Юхим Степацький поділився секретом, як завоював золото на 28-му Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу та дав поради для всіх , хто хоче досягати спортивних результатів – ніколи не соромитися просити допомоги у інших і задавати питання у тренера, у спортсменів, навіть, якщо вони колись стануть вашими суперниками, тому що завжди потрібно прагнути до більшого і більшого, не зупинятися на досягнутому, навіть якщо ви вже стали першим.