Дата публікації: 2018-09-07

«Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, в серпні 2018 року перевалив 507 тис. тонн, обробивши рекордну кількість навалювальних вантажів у обсязі 207 тис. тонн.
У загальній структурі вантажообігу перевалка зернових склала 57%, навалювальних вантажів – 41%, хімічних і мінеральних добрив – 2%.

Всього у серпні в порту оброблено 31 судно, з яких 6 cуден (типу Handysize) були відправлені з вогнетривкої глиною до країн Європейського Союзу, Індії та Близького Сходу.

Варто відзначити, що перевалка на вантажному районі № 3 «МСП НІКА-ТЕРА», який спеціалізується на обробці навалювальних вантажів, у серпні 2018 року перевищила аналогічний показник минулого року більш ніж на 30%. Основний обсяг у структурі вантажообігу на третьому вантажному районі, а це близько 75%, склала вогнетривка глина.

«Керуючись ринкової динамікою попиту на експортну глину, порт «НІКА-ТЕРА» розширює номенклатуру марок даного вантажу, – розповів заступник начальника порту – комерційний директор Валерій Сальников. – З огляду на перспективу перевалки нових видів вогнетривкої глини, в порту вже проведено розширення сховищ, а також планується завершення будівництво і запуск нового причалу під насипні вантажі. Модернізація портових потужностей дозволить збільшити обсяги перевалки, при цьому вдосконалюючи якість послуг та технологій обробки вантажів у порту».

За словами комерційного директора Валерія Сальникова, «МСП НІКА-ТЕРА» продовжує шукати нові ніші та розширювати номенклатуру вантажів, зокрема, вже підписані нові контракти з перевалки шроту, пшеничних гранульованих висівок, сої. Порт активно нарощує потужності з перевалки даних культур, перші партії яких вже приймаються і до кінця вересня планується рекордна перевалка.