Дата публікації: 2018-11-09

Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва – один з тих навчальних закладів, який зміг пройти багато важливих історичних етапів розвитку освіти в нашій країні та вистояти, не втративши своєї спеціалізації. Таким чином, 7 листопада 2018 року училище відзначило свій вже 65-річний ювілей святковим концертом. Серед запрошених гостей були також і представники колективу ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА».

Училище розпочало свою історію в 1953 році, як ремісниче училище № 2 для підготовки робітничих кадрів при суднобудівному заводі. З роками назва навчального закладу змінювалося, але кадри з профтехнічної освітою готувалися завжди, а в 2006 році було зареєстровано назву згідно з наказом Міністерства освіти і науки України – Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва.

Всього за 65 років училищем було підготовлено близько 15 000 фахівців електротехнічного виробництва та громадського харчування.

«Сьогодні наші випускники затребувані на підприємствах не тільки нашого міста, області, країни, але й всього світу, – такі слова прозвучали зі сцени з вуст директора училища Юрія Глазачева. – Ми вдячні нашим партнерам, які допомагають проходити нашим студентам практику та працевлаштовують наших випускників. Одним з таких дружніх підприємств є і морський порт «НІКА-ТЕРА», з якими ми вже співпрацюємо близько п’яти років і не тільки щодо профорієнтації, а й в соціальних проектах для благоустрою району та міста ».

Також Юрій Глазачев зазначив, що ювілей – це добра нагода зупинитися в нашому часі, щоб підвести підсумки та поставити плани на майбутнє.

Ювілейний концерт був насичений творчими виступами учнів, номерами місцевих артистів, демонстрацією старих фотографій історії училища, а також привітаннями запрошених гостей. Педагогічний склад був нагороджений грамотами від адміністрації Корабельного району, а від соціального партнера «МСП НІКА-ТЕРА» учні отримали бажаний подарунок – сертифікат на придбання спортивного екіпірування.

«Багато хто після закінчення училища приходять до нас в порт, стають нашими колегами, і я можу відзначити, що професійний і освітній рівень цього училища дозволяє їм готувати насправді дуже хороших фахівців, які допомагають нашому порту в досягненні високих результатів, – зазначив заступник начальника порту – Операційний директор «МСП НІКА-ТЕРА» Ігор Гріднєв. – Найголовніше, хочеться побажати нашим друзям – Вищому професійному училищу кораблебудування, процвітання та успіху в реалізації соціальних і професійних проектів, щедрих партнерів і, звичайно, успіхів у всьому ».