Дата публікації: 2018-06-06

У вівторок, 5 червня, відбулася спартакіада ​​серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району. Цього разу захід проходив на базі школи № 29, в якому взяло участь 11 команд. В гості до дітей завітали представники міської влади, адміністрації Корабельного району та «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера».

Перед початком цікавих естафет, кожна команда яскраво та креативно презентувала свою назву та показала свою форму. Серед них були й «берізки», й «живчики», й «буратіни», і «золоті рибки», а також багато інших цікавих персонажів.

Голова профспілкового комітету ТОВ «МСП Ніка-Тера» Юлія Кошко побажала юним спортсменам успіхів та цікавих ігор.

«Нам приємно бачити, коли спортом займаються з юних років, адже ми розуміємо, що росте здорове та активне покоління, – виступила Юлія Кошко. – З нашого боку ми завжди будемо намагатися підтримувати спортивні ініціативи, адже спорт – це здоров’я та життя. Ми радіємо від блиску в Ваших очах і Ваших усмішок, нехай так буде завжди! Всім командам успіху й цікавих ігор! ».

Організатори підготували багато цікавих завдань та естафет. Учасники і збирали фрукти, і проходили лабіринти, і стрибали, і бігали. Найголовніше – діти підтримували один одного та вболівали за своїх суперників. Тому на фініші «перемогла дружба» і всі команди отримали спортивні подарунки від морського порту «Ніка-Тера» та були нагороджені грамотами від адміністрації Корабельного району.

Також для всіх учасників, уболівальників і гостей виступали танцювальні колективи – ансамблі «Водограй» і «Усмішка».