Дата публікації: 2018-12-27

Уже п’ять років поспіль в Миколаєві проходить акція «Чари під Різдво», яку проводить обласний благодійний фонд «Доброта та Довіра». Цього року акція набрала обертів і стала більш масштабною – у результаті було зібрано 300 дитячих подарунків. Чарівниками для дітей стали, як і жителі Миколаєва, так й інших міст – Києва, Одеси, Житомира, а також співробітники цілих підприємств, в тому числі й «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

Подарунки відправилися до Антонівської школи-інтернат Новоодеського району, а також до дітей з особливими потребами та з багатодітних сімей міста Миколаєва. Кожна дитина написала лист і намалювала бажаний подарунок, після чого ОБФ «Доброта і Довіра» зібрали всі малюнки й виставили на підготовленому сайті для того, щоб кожен зміг вибрати, для кого він хоче стати чарівником та здійснити заповітну мрію.

«Списки дітей ми брали у міської влади та у реабілітаційних центрів для дітей-інвалідів, а також обрали антоновський інтернат, тому що про тих, до кого ведуть розбиті дороги не завжди пам’ятають, – розповіла керівник ОБФ «Доброта і Довіра» Валентина Ткаченко. – Як для міських дітей, так і для інтернатовських ми підготували силами нашого фонду розважальні програми. Висловлюю велику подяку всім, хто з нами поруч у такі моменти. Ми пишаємося нашими партнерами. Окрема подяка «НІКА-ТЕРІ», «Сандорі», що маючи свої великі соціальні програми, підприємства працюють з нами та  підтримує дітей та інклюзію. Все, що ми робимо – це заради щасливих очей наших дітей. Та їх захоплення – це найкраща нагорода ».

Серед подарунків були всілякі іграшки, спортивні атрибути, техніка, одяг та солодощі. Також деякі діти просили Діда Мороза та Святого Миколая подарунки не тільки для себе, але й для своїх братиків та сестричок. Кожен подарунок був вручений особисто Святим Миколаєм із добрими побажаннями та обіймами.


«Бути чарівниками – дуже приємно, тому в акції колектив нашого порту взяв участь з великим задоволенням і порадував більше 40 дітей, – поділився перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕР» Анатолій Дворник. – Подарунки вибирали наші колеги самостійно, хтось об’єднувався відділами, хтось особисто вибирав мрію дитини. Наш колектив вітає з наступаючими святами всіх дітей і батьків – бажає їм здоров’я, благополуччя, добра та, щоб в їхньому житті було побільше дива й чарів».