Дата публікації: 2019-04-23

У День довкілля співробітники «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» організували масштабну весняну толоку, в якій взяло участь понад 150 осіб. У результаті портовиками було зібрано понад 200 мішків сміття та висаджено 50 саджанців катальп.

До масштабної толоки, яка відбулася 20 квітня портовики готувалися більше тижня. Докера порту готували все необхідне для посадки дерев і прибирали габаритне сміття. Крім цього, учні Вищого професійного училища суднобудування внесли й свою лепту в озеленення району. Так, у рамках спільного проекту «Чисте місто-район-мікрорайон» з морським портом «НІКА-ТЕРА» учні взяли участь у висадці дерев у дитячому містечку «Казка» у Корабельному районі.

У День довкілля портовики розділилися на три локації: вулиця Айвазовського, прилегла територія до порту та Ремонтно-механічній ділянці «МСП НІКА-ТЕРА», а також дитяче містечко «Казка», яке кілька років тому було реконструйовано силами підприємства. За кожною територією був закріплений відповідальний співробітник, а всі учасники були забезпечені необхідним інвентарем, саджанцями та рукавичками.

«Наш колектив уже за традицією в одну з квітневих субот облагороджує Корабельний район міста, – поділився перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – У світу існує багато еко-флешмобів, завдання яких привернути увагу жителів до того, щоб не смітити на вулицях і самим допомагати робити їх чистіше. Тому й ми хочемо своїм прикладом показати, що зовсім не складно зробити так, щоб там, де ми живемо стало затишніше, чистіше та красивіше».

Варто зазначити, що ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», як соціально-відповідальна підприємство, вже давно цілеспрямовано займається благоустроєм району та міста, організовуючи подібні заходи та підтримуючи громадські ініціативи у цьому напрямку.