Дата публікації: 2018-10-04

ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, встановив абсолютний рекорд за всю історію підприємства – перевалив у вересні 2018 року 601,4 тис.тонн вантажів, перевищивши попередній рекорд з перевалки вантажів на 9%. У структурі вантажообігу традиційно переважали зернові, зернобобові, олійні, а також продукти їх переробки.

Варто зазначити, що у вересні порт «НІКА-ТЕРА» здійснив перевалку більше 180 тис.тонн глини, що також стало рекордним показником за обсягом перевалки даних видів вантажів.

Крім цього, у вересні було оброблено рекордну кількість суден – 35 одиниць.

«Постійне розширення номенклатури вантажів і збільшення числа контрагентів сприяло тому, що вересень для «Ніка-Тери» видався показовим – порт поставив три абсолютних особистих рекорди, – розповів заступник начальника порту – Операційний директор «МСП Ніка-Тера» Ігор Гриднєв. – На даний момент всі чотири вантажних району порту оптимально завантажені та здійснюють перевалку таких вантажів як: пшениця, кукурудза, ячмінь, горох, соя, шрот олійний, висівки пшеничні, хлористий калій, фосфорит, шпат, глина та інші навалочні вантажі».

Гриднев зазначив, що незважаючи на те, що порт збільшив обсяги вантажообігу та почав обробку нових видів вантажів, підприємство стабільно утримує високий темп перевалки та оперативно проводить внутрішні портові логістичні операції.