Дата публікації: 2019-01-17

17 січня в Миколаєві відбувся урочистий захід «Лауреат спортивного року – 2018». В черговий раз, ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» був нагороджений в номінації «Меценати і Партнери» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, олімпійського руху та постійну підтримку спортсменів Миколаївської області.

За традицією Миколаївська обласна державна адміністрація та Відділення Національного олімпійського комітету України у Миколаївській області відзначає найкращих спортсменів, їх тренерів і тих, хто підтримує розвиток спорту в регіоні.

Всього за 2018 рік миколаївські спортсмени завоювали в олімпійських та неолімпійських видах спорту 194 медалі в чемпіонатах Європи та світу, а також 1896 медалей у першостях України. Крім цього, Миколаївська область пишається своїми двома олімпійськими чемпіонами – Олександром Абраменко та Максимом Яровим.

Крім спортсменів та їх тренерів, були відзначені нагородами миколаївські бізнесмени, депутати та цілі підприємства, які систематично підтримують спортивні ініціативи в області. У свою чергу, порт «НІКА-ТЕРА» в 2018 році виступив спонсором Миколаївської ралійної команди, Миколаївського баскетбольного клубу, гандбольної команди «РЕАЛ», КДЮСШ «ОЛІМП» та інших спортсменів з різних видів спорту.

Варто відзначити, що розвиток спорту, підтримка спортивних турнірів і миколаївських спортсменів в їх підготовці до чемпіонатів різних рівнів є одним з головних напрямків соціальної політики «МСП НІКА-ТЕРА». В цілому, за 2018 рік «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» виділив понад 1,7 млн гривень на реалізацію проектів корпоративної соціальної відповідальності, значна частина коштів з яких була спрямована на підтримку та розвиток спорту.