Дата публікації: 2018-06-24

Сьогодні молоде покоління створює тренд нашого майбутнього. За традицією молодь святкує свій «професійний день» в останню неділю червня. Цього року миколаївська молодь зустріла своє свято відкриттям 2-го етапу Чемпіонату України з міні-ралі “Кубок Лиманів” і музичним концертом “Rock vs Jazz”.

Організаторами святкового концерту стали управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та управління молоді і спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Одним із спонсорів традиційно виступив “Морський спеціалізований порт Ніка-Тера”.

“Компанія “Ніка-Тера” завжди рада підтримувати ініціативи та проекти, спрямовані на розвиток молоді, освіти і спорту, – зазначає начальник порту Алім Агакішиєв. – Крім цього, на “Ніка-Тері” працює велика кількість молодих фахівців – ми завжди раді новим молодим кадрам. У молодого покоління нові принципи й підходи до створення нашого майбутнього, тому в День Молоді від нашого колективу хочемо побажати молоді натхнення, цілеспрямованості, міцного здоров’я, рішучості та удачі “.

Миколаївці змогли познайомитися з усіма учасниками міні-ралі “Кубок лиманів” і зробити фото з полюбившимися машинами. Серед них й знаменита сім’я Гриневичей – Євген і Тетяна зі своєю командою приїхали на підготовленому авто, щоб представляти Миколаїв під номером 43.

Драйвовий концерт запалив усіх: і любителів року, і джазу, і поп-музики – молодь й танцювала, й підспівувала. Для них виступали миколаївські рок-групи, а також «Performance Big Band» під керівництвом Володимира Алексєєва, які виконали усім відомі світові хіти
Довгоочікуваним гостем стала група «MORE NEBA», подарувавши море емоцій та драйву.