Дата публікації: 2018-08-08

Відбувся черговий етап Щорічної спартакіади ТОВ «МСП Ніка-Тера» – турнір з російського більярду, за результатами якого стали відомі кращі більярдисти «Ніка-Тери» 2018 року.

Турнір пройшов у суботу, 4 серпня, у більярдному клубі Classic, об’єднавши в боях за більярдними столами вісім команд з різних підрозділів порту.

За п’ять років проведення змагань з цього виду спорту, більярд встиг стати для портовиків не просто розрядкою, а захоплюючим батлом, в якому всі учасники демонструють гарну та злагоджену командну гру. На думку учасників і судді турніру, змагання пройшли на високому рівні з властивою подібним заходам особливої ​​спортивної атмосферою.

За підсумками більярдного турніру беззастережну перемогу здобула команда Служби безпеки порту, яка переграла суперників у всіх чотирнадцяти зіграних партіях. На другій сходинці турнірної таблиці опинилися минулорічні чемпіони – представники команди «Управління». Замкнула трійку переможців команда Вантажного району №4.

Решта команд розподілилися в турнірній таблиці наступним чином:
4 місце – ОКСіР;
5 місце – СМП;
6 місце – Вантажний район №1;
7 місце – Вантажний район №3;
8 місце – Служба головного енергетика.

Варто відзначити команди Служби безпеки та Вантажного району №4, які незважаючи на те, що вперше брали участь у турнірі з більярду в рамках спартакіади «Ніка-Тери», зуміли показати гідну гру та зайняти призові місця.


Після турніру, його призери були урочисто нагороджені керівництвом порту грамотами, медалями та кубком. Крім цього, на переможців за традицією чекає матеріальне заохочення за активну участь у спортивному житті підприємства.

Вручаючи нагороди, перший заступник начальника порту Анатолій Дворник зазначив, що більярдний спорт розвиває такі якості, як технічну та тактичну майстерність, вміння керувати своїми емоціями та інтелект, що дозволяє правильно прорахувати комбінацію. Всі ці якості, на думку керівника, мають значення не тільки у спорті та повсякденному житті, але й високо цінуються на виробництві, безумовно, будучи великим плюсом для співробітників.

По