Дата публікації: 2018-09-14

У п’ятницю, 14 вересня, керівництво «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» привітало своїх колег з Днем народження підприємства. На честь 23-річчя порту були відзначені почесними грамотами співробітники різних підрозділів порту та були підведені підсумки фотоконкурсу «НІКА-ТЕРА – це МИ!»

Фотографії приймалися від співробітників «МСП НІКА-ТЕРА» з 1 по 20 вересня, які необхідно було зробити на робочому місці і розкрити задану тему «НІКА-ТЕРА – це МИ». Конкурс проводився у два етапи: на офіційній фейсбук-сторінці підприємства всі бажаючі голосували шляхом «лайків», було відібрано 20 найбільш популярних робіт. Після чого комісія, що складається з керівництва вибрало переможців, оцінюючи за такими критеріями, як відповідність  тематиці, загальне сприйняття, оригінальність, техніка та якість виконання.

Переможцями фотоконкурсу стали:

1 місце зайняла фотографія «Робота аса» Яна Лоцко з Лабораторії

2 місце посіла фотографія «Інвентаризація у розпалі» Вікторії Маркітантової з Відділу матеріально-технічного постачання

3 місце – «У процесі роботи» боцмана порту Миколи Сисоєва.

Також конкурсна комісія відзначила декілька фотографій в таких номінаціях:

– за «Креативність» фотороботу «Визировка» Катерини Сухович з Лабораторії;

– за «Відповідність з морською тематикою» фоторобота «Прес-служба не дрімає! ;)» Лідії Василькової з Відділу з комунікацій з громадськістю і пресою;

– за «Загальне сприйняття» фоторобота «До навантаженні теплохода готова!» Ірини Бортник.

Крім цього, за підсумками фейсбук-голосування приз глядацьких симпатій отримала фоторобота «Моя робота – моя гордість» Єлизавети Предвічної.