Дата публікації: 2018-08-07

Стародавнє свято «День Нептуна» за традицією відзначають в самий розпал літа, тому 5 серпня в Яхт-клубі Корабельного району Миколаєва відбулася яскрава подія за участю казкових персонажів підводного світу. Одними з партнерів морського свята виступив «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» та адміністрація Корабельного району.

Жартівливі конкурси, веселі завдання, смачні призи, обливання водою, запуск мильних бульбашок й багато іншого запам’ятається маленьким жителям Корабельного району ще надовго. Серед учасників можна було зустріти і дітей, які прийшли разом зі своїми батьками – співробітниками «МСП Ніка-Тера», і юних спортсменів, які тренуються в спортивних школах району.

«Нам дуже приємно в такий сонячний день привітати наших чемпіонів з веслування, боксу, гандболу та інших видів спорту, – поділилася директор КДЮСШ «ОЛІМП» Світлана Капур. – Протягом цілого року хлопці працювали не покладаючи рук, за що дякую особисто кожного, а також їх батьків і тренерів, без яких не було б таких високих результатів. Окрема подяка нашим старим друзям – колективу морського спецпорту «НІКА-ТЕРА», без яких не було б сьогодні так яскраво й весело нашим дітлахам », – додала Світлана.

Головним у програмі став сам Нептун зі своєю свитою – русалками та чортом. Дітвора разом з кікіморами проходили багато веселих випробувань, згадували різні мови світу, показували свої спортивні та творчі навички, щоб незабаром зустріти морського царя. Ефектна поява Нептуна на яхті сподобалося й дітям, й дорослим. З усмішками зустріли гостей і вирушили на нові завдання, щоб відшукати перлину, яка виконує загадані бажання. Зрештою, спільними зусиллями, пройшовши всі цікаві випробування, перлина знайшлася.

«Діти – супер, вони дуже активні та рухливі, незважаючи на спекотну погоду. Ми залучили їх до ігор, в які можна грати тільки на вулиці, тому увага дітей була стовідсоткова, – розповіла професійний аніматор Світлана Ксенжик. – Діти з задоволенням розбивали водні бомбочки, обливалися, шуміли, стрибали, їли ласощі. Тому дякуємо «Ніка-Тері» за те, що вони для діток організовують такі свята. Це дуже круто!”.

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» вже не перший рік проводить дитячі свята та постійно виступає партнером розважальних, спортивних, освітніх заходів для дітей та молоді Корабельного району та всього міста Миколаєва.

«Наша соціальна політика в першу чергу спрямована на розвиток дітей. Підтримка заходів спортивного та освітнього характеру на відкритому повітрі тому підтвердження, – зазначив перший заступник начальника «МСП Ніка-Тера» Анатолій Дворник. – Від імені нашого колективу хочемо також привітати юних чемпіонів дитячої спортивної школи з новими перемогами й досягненнями, а також побажати їм успіхів й натхнення на нові висоти».