Дата публікації: 2018-10-29

Чотири золота та успішне виконання нормативу зі станової тяги на майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу – з таким спортивним врожаєм повернувся миколаївець Юхим Степацкий з 8-го Відкритого Кубка ВПА України 2018 з пауерліфтингу, який відбувся у жовтні в місті Дніпро.

Так, вже не перший рік докер-механізатор морського порту «НІКА-ТЕРА» Юхим Степацкий гідно захищає честь Миколаєва, України та свого підприємства на всесвітніх турнірах. Багаторазовий чемпіон світу вже 22 роки в спорті, з яких 8 років – в професійній лізі.

«Мені попався дуже гідний суперник, з яким ми ще, відчуваю, зустрінемося, – розповів Юхим Степацкий. – Я перший раз виступав у триборстві, тому перемога в дисципліні пауерліфтинг для мене стала перемогою над самим собою. Попереду у мене грандіозні плани – два чемпіонати світу, до яких я готуюся ще більш ретельніше – новий раціон харчування та посилені тренування для більш гарного прокачування м’язів».

Попереду у спортсмена два світових турніри та незважаючи на щільний графік тренувань, Юхим виконує всю портову роботу докера-механізатора в «МСП НІКА-ТЕРА».

«Роботи в порту багато, але я вже не перший рік поєдную свою професію з тренуваннями, тому виробив для себе спеціальні графік та схеми, – поділився Юхим Степацький. – Я дуже вдячний «Ніка-Тері», тому що без їх підтримки не було б нічого. У наш час спортсменам складно фінансово, тому що в основному меценати підтримують організацію самих змагань, а адресна допомога – велика рідкість. Тому, неодноразово спілкуючись зі спортсменами з усієї України, всі гідно оцінюють підтримку нашого підприємства. Окрема подяка керівництву за розуміння й підтримку, окрема подяка Аліма Агакішиєву, Анатолію Дворнику та відділу з комунікацій з громадськістю та пресою », – додав Юхим.

Спортсмена також підтримують дружина, яка успішно виступає у змаганнях – з останніх привезла золото й три срібла, однодумці по спортзалу та колеги на підприємстві.

«Ми розуміємо, як важливо просувати українських спортсменів на міжнародних турнірах, давати їм можливість розвиватися та готуватися до змагань у своєму рідному місті, – поділився перший заступник начальника «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Тому порт систематично підтримує спорт, як всередині підприємства, організовуючи щорічні змагання з різних видів спорту між підрозділами «НІКА-ТЕРИ», так і поза, виступаючи спонсором й партнером спортивних турнірів та окремо талановитої спортивної молоді. Зокрема, вже не перший рік підтримуємо нашого співробітника Юхима Степацкого та завжди раді його перемогам й новим досягненнями».