Дата публікації: 2019-04-11

Нещодавно до Миколаєва повернулися Чемпіони Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади – жіноча футбольна команда з Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. На честь цього юні спортсменки та керівництво навчального закладу разом з усіма вихованцями організували святковий концерт, на який запросили своїх партнерів та друзів, у тому числі представників колективу «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

Спеціальні Олімпійські ігри World Games Abu Dhabi 2019 вважаються найбільшою у світі спортивною подією для людей з ментальними порушеннями. Олімпіада проходила з 14 по 21 березня 2019 року на території двох міст ОАЕ – Абу-Дабі та Дубаї, зібравши понад 7000 спортсменів з більш ніж 170 країн.

Всього спортсмени змагалися у 24 офіційних олімпійських видах спорту, у тому числі й у турнірі з футболу, де в боротьбі за золото перемогли миколаївські дівчата.

«Дівчатка дуже старанно готувалися до змагань і відповідально підійшли до гри, тому що було не легко перемогти 25 команд з різних країн, – поділився директор школи-інтернату №2 Анатолій Ковтун. – Ми дуже вдячні нашим вірним друзям і спонсорам – морському порту «НІКА-ТЕРА», які виділили понад 120 тисяч гривень для перельоту нашої збірної. Без їх підтримки спортсменкам не вдалося б не тільки побачити іншу країну, а й гідно захистити честь Миколаєва та України».

Представники колективу «МСП НІКА-ТЕРА» зустрічали збірну в Миколаєві на вокзалі з квітами та подарунками, а на урочистому концерті у школі-інтернаті привітали теплими словами та вручили 12-ти кілограмовий торт переможців.

«Ми вже багато років співпрацюємо зі школою-інтернатом №2 та допомагаємо їх вихованцям брати участь у різних міжнародних змаганнях, захищаючи честь нашого міста та країни на такому масштабному рівні, – розповів перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА»Анатолій Дворник. – Наш порт завжди готовий підтримати спортивні ініціативи та допомогти юним спортсменам в їхньому розвитку. Ми пишаємося нашими спортсменками та дякуємо педагогам  за турботу та то натхнення і впевненість, які вони дають своїм підопічним ».

Під час концерту панувала тепла та дружня атмосфера – усім глядачам показали відео та фотографії з останніх двох олімпіад, в яких брали участь вихованці школи, а переможниці заспівали експромтом українські пісні, як це робили на полі під час нагороджень в ОАЕ.