Дата публікації: 2018-03-22

21 березня відбулися щорічні військово-спортивні змагання серед навчальних закладів Корабельного району під назвою «А нумо, хлопці!». Старшокласники показували свої спортивні навички, знання з військової підготовки та цивільної оборони, а також уміння працювати в команді. На урочисте відкриття спартакіади прийшли підтримати юних учасників представники Адміністрації Корабельного району, Управління освіти та ТОВ «МСП Ніка-Тера».

Для проведення військово-спортивної спартакіади від навчальних закладів району було сформовано 11 команд, представників яких чекали різноманітні вправи та нормативи. Серед обов’язкових завдань була стройова підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, швидкісна збірка й розбирання автомату, підтягування, перетягування каната, підняття гирі, а також інші комбіновані естафети на швидкість та спритність.


Велика частина програми та відкриття змагань проходило в спортивному комплексі Корабельного району – КДЮСШ «Олімп». ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» і в цьому році став одним із спонсорів шкільної спартакіади, а запрошений на відкриття перший заступник начальника порту Анатолій Дворник побажав хлопцям удачі й чесної боротьби.

«Всім відомо, щоб бути успішним й впевненим у собі молодим чоловіком, необхідно вести здоровий спосіб життя та займатися спортом, – зазначив Анатолій Дворник. – «Ніка-Тера» постійно виступає за здоровий спосіб життя й підтримує спортивні ініціативи в місті та області. За багаторічною традицією порт є партнером військово-спортивної спартакіади в Корабельному районі. І нам приємно внести свою лепту в розвиток спортивного потенціалу серед учасників. Від нашого колективу бажаю удачі, заслужених перемог, мужності й не зупинятися на досягнутому! », – додав перший заступник начальника« МСП Ніка-Тера »Анатолій Дворник.

Переможцями стала команда школи № 33, яка показала високі результати за всіма нормативами і, тим самим, завоювала право на представлення Корабельного району в міській спартакіаді, яка пройде 28 жовтня на честь Дня визволення Миколаєва. Срібло завоювала школа №44, а бронзу – школа № 1 ім. Олега Ольжича. Варто зазначити, що подібні змагання такого типу сприяють покращенню спортивної підготовки, підвищують престиж військової служби у підростаючого покоління й виховують патріотичний дух молоді.