Дата публікації: 2018-04-19

У Миколаєві відбувся районний етап 24-го Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних-рятувальників серед 13 навчальних закладів Корабельного району за підтримки адміністрації Корабельного району та ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера».

Щорічно фестиваль проводиться з метою популяризації правил безпечної поведінки в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, підвищення інтересу дітей до професії пожежного та рятувальника, а також пропаганди здорового та активного способу життя.

На сцені школярі перевтілювалися і в рятувальників, і у пожежних, і у вогонь, і у воду тільки, щоб оригінально показати свою підготовку, а також нагадати всім правила безпеки в житті людини.

Кожна команда складалася з 6 чоловік і мала показати своє домашнє завдання на тему «Безпечний спосіб життя – дорога в щасливе майбутнє» протягом десяти хвилин, обов’язково при цьому використовуючи творчий підхід. Тому хлопці на сцені і співали, і танцювали, і жартували, і повчали, і акцентували на реальних наслідках халатного ставлення до правил пожежної безпеки.

Журі оцінювало десятихвилинний виступ кожної з команд за такими критеріями: майстерність виконання, відповідність жанру, розкриття теми, взаємозв’язок з аудиторією, оригінальність сценарію. Крім цього, були окремо оцінені плакати соціальної реклами в рамках заданої теми фестивалю.

Морський порт «Ніка-Тера» став не тільки спонсором заходу, але й глядачем, членом журі та отримав важливу місію вручити подарунки юним учасникам фестивалю.

«Наш порт із задоволенням вже не перший рік підтримує дану ініціативу для дітей та молоді, – поділився фахівець з пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій ТОВ «МСП Ніка-Тера» Микола Якубович. – Знання пожежної безпеки необхідно знати в будь-якому віці та завжди про них пам’ятати. А в такій ігровій формі, всім відомо – матеріал запам’ятовується завжди легше. У свою чергу, ми будемо продовжувати підтримувати подібні заходи».

Перше місце серед 13 шкіл Корабельного району здобули одні з найяскравіших і впевнених в собі – команда школи № 47, які отримали почесний квиток для участі в обласному турі фестивалю. Другими стала не менш яскрава команда школи № 54, а третє місце розділили команди шкіл № 43 та № 48.