Дата публікації: 2018-02-12

У Миколаєві 9-10 лютого КДЮСШ «Олімп» Корабельного району приймав у своїх стінах один з етапів Чемпіонату України з гандболу «Дитяча ліга» серед дівчаток 2003-2004 р.

На минулих вихідних, ігри проходили в рамках південної підгрупи, в якій і грає наша юна миколаївська команда «ОЛІМП».

«Нам приємно приймати домашній матч, знаючи, що ми довго та посилено готувалися до ігор, – зазначає директор КДЮСШ «ОЛІМП» Світлана Капур. – Наша дитяча гандбольна команда вперше бере участь в Чемпіонаті та надалі ми будемо розвивати команду все більше й більше. У свою чергу, хочу подякувати колективу морського порту «Ніка-Тера» не тільки за те, що вони виступають спонсором нашого спортивного комплексу та багатьох спортивних заходів, але й за те, що є нашими давніми друзями – відгукуються на всі наші починання, прохання та підтримують дитячий спорт в Корабельному районі», – додала Світлана Капур.

Урочисте відкриття домашньої гри в рамках Чемпіонату України в стінах миколаївського «ОЛІМП» відбулося за участю гостей та спонсорів. Не з порожніми руками від імені колективу морського порту «Ніка-Тера» на відкриття прийшов привітати юних гандболісток заступник начальника порту «МСП Ніка-Тера» Анатолій Петров і вручив фірмові гандбольні м’ячі Hummel.

«Наше підприємство «Ніка-Тера» вже не перший рік підтримує гандбольний спорт у місті, в тому числі команду «РЕАЛ» Вищої Ліги, яка гідно представляє наше місто, виступаючи на турнірах різних рівнів, – прокоментував Анатолій Петров. – Ми пишаємося спортсменками і раді появі юніорів – дитячій команді «ОЛІМП». Бажаємо успіхів молодим спортсменкам і бажаємо завойовувати тільки призові місця. У свою чергу, ми будемо продовжувати підтримувати спорт, допомагаючи талановитим спортсменам і командам регіону», – додав заступник начальника порту.

За словами тренера Бориса Борейко, Корабельний район є кузнею миколаївського гандболу і саме тут була створена команда Вищої ліги «РЕАЛ», а сьогодні вже підростає нове покоління талановитих гандболісток.

Минула на вихідних гра з дніпропетровською командою видалася спекотною. Дівчата з «ОЛІМПу» хотіли реабілітуватися за попередю поразку з цими ж опонентами на виїзді, проте не дивлячись на всі зусилля, все ж поступилися. Проте спортсменки не засмучуються – попереду гра з Херсоном та Запоріжжям, щоб мати шанс відігратися. А фінальні ігри чекають на гандболісток вже в квітні. Тоді й визначиться трійка кращих команд «Дитячої Ліги».

Варто відзначити, що гра в гандбол корисна як для тіла, так і для розуму. Завдяки цьому виду спорту, у дітей розвивається загальна витривалість до фізичних навантажень, тренується реакція, спритність, поліпшується координація рухів. А також гандбол корисний для інтелекту: розвивається логіка та швидкість мислення.