Дата публікації: 2018-05-07

7 травня відбулася урочиста хода та покладання квітів на честь Дня пам’яті та примирення, а також на честь святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшанувати пам’ять та привітати ветеранів прийшли жителі Корабельного району – школярі, студенти, представники влади та районної адміністрації, співробітники великих підприємств району, в тому числі й портовики «Ніка-Тери».

Урочиста хода зібрала всіх бажаючих миколаївців біля Адміністрації Корабельного району. Однією великою колоною учасники ходи з квітами та повітряними кульками під супровід оркестру пройшли від адміністрації до пам’ятника «Воїну-визволителю», біля якого вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти. Учні шкіл Корабельного району виступили з гарними віршами – подякували ветеранам за перемогу й символічно випустили жовто-блакитні кульки у небо.

Співробітники ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» щороку беруть участь у заходах до Дня Перемоги в Корабельному районі, а також допомагають ветеранським організаціям й окремо вітають ветеранів району.

«День Перемоги – це свято всіх поколінь та на всі часи, символ відваги й незламної волі наших батьків, дідів та прадідів, які мужньо відвойовували мирне життя для нащадків, – зазначає перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – У наших серцях завжди буде пам’ять, вдячність й повага, тому ми щорічно беремо участь у заходах, присвячених Великій Перемозі та не забуваємо про наших ветеранів. Від імені «Ніка-Тери» вітаємо всіх із цим важливим святом – Днем Перемоги та бажаємо міцного здоров’я всім сім’ям, мирного неба над головою та, щоб в нашій країні швидше все налагодилося».

Варто відзначити, що серед учасників заходу було приємно бачити самих ветеранів із життєвої іскоркою в очах. А після покладання квітів було багато бажаючих дітей та дорослих, які підходили до ветеранів, дякували їм за перемогу та просили сфотографуватися.