Дата публікації: 2017-12-27

Вже декілька років поспіль колектив ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» стає добрим Дідом Морозом для діточок, які потребують підтримки та уваги. Протягом місяця портовики купували бажані подарунки, які діти самі зобразили на малюнках, а 25 грудня відбулося їх урочисте вручення.

Акцію «Добрий Дід Мороз» вже сьомий рік поспіль організовує Миколаївський глиноземний завод. Як зазначає, директор Центру соціальних програм МГЗ Олена Ожема, вдалося зібрати листи діток, які потребують підтримки, а це в першу чергу діти-інваліди, діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Цього року справдилися заповітні мрії 238 дітлахів. Співробітники миколаївського порту «Ніка-Тера» зібрали близько 30 дитячих подарунків. Серед них були дитячі іграшки, техніка, книги, настільні ігри, меблі та багато іншого.

«Завжди всі з нетерпінням чекають на новорічні свята, а особливо діти, тому наша участь в даній акції – ще одна з можливостей подарувати дітям віру в казку та зробити їх щасливішими, – прокоментував перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Я пишаюся нашим колективом морського терміналу «Ніка-Тера» за їхнє добре серце та чуйність. Знаю особисто, як колеги відповідально підійшли до цієї акції, хто окремо, хто об’єднувався відділами, головне, що змогли подарувати те, про що мріяв кожен з дітей », – додав Анатолій Дворник.

Кожній дитині, яка відправила лист Діду Морозу, був вручений подарунок зі сцени Миколаївського Академічного художнього російського драматичного театру з теплими побажаннями від представників підприємств, які взяли участь в акції. Прес-секретар ТОВ «МСП Ніка-Тера» Лідія Василькова привітала дітей та батьків зі сцени з наступаючими новорічними святами та побажала здійснення мрій, здоров’я та побільше добрих людей в їх життях.

Крім цього, добрими «дідами морозами» стали навіть самі діти, які з задоволенням презентували подарунки своїм одноліткам. Також одним з подарунків для всіх дітей стала новорічна казка «Карлсон».