Дата публікації: 2018-04-23

Щорічно морський порт «Ніка-Тера» дотримується своєї традиції – щовесни приводить в порядок недоглянуті території і впорядковує вулиці Корабельного району міста Миколаєва. Ця весна не стала винятком – протягом усього тижня портовики займалися «генеральним прибиранням», в результаті чого було висаджено 20 дерев, зібрано понад 200 мішків сміття, підрізано сухі дерева та кущі, встановлено фірмові лавки,  прибрана територія біля підприємства, доведене до комфортного проведення часу дітьми та їх батьками дитяче містечко «Казка» Корабельного району.

А 21 квітня в День довкілля відбувся завершальний етап збирання – толока, в якій взяли участь не тільки робочі, а й інженерно-технічний склад підприємства, а також керівництво ТОВ «МСП Ніка-Тера». Так, озброївшись спеціальним інвентарем, саджанцями та хорошим настроєм, непривабливі вулиці стали чистішими та більш доглянутими.

«Для мене це вже другга толока в порту і, я вважаю це доброю традицією, як для міста, так і для згуртованості колективу нашої компанії, – поділився начальник порту Алім Агакішиєв. – Цілий рік «Ніка-Тера» займається благоустроєм району та міста, а навесні ми разом з колегами своїми силами показуємо приклад, як необхідно ставитися до природи та до місця, де ти працюєш і живеш. Всього близько 150 співробітників порту взяло участь в толоці, чому я дуже радий та вдячний кожному за таку активну громадянську позицію. Адже у кожного є або будуть діти, а ми повинні бути для них прикладом у всьому».

Портовики були задіяні на трьох локаціях: частина робочих прибирали сміття, підрізали сухостої по вулиці Айвазовського та на прилеглій лісопосадці, частина чистила та озеленювала дитяче містечко «Казка», реконструкцію якого «Ніка-Тера» провела зовсім нещодавно. Також співробітники приводили до порядку й прилеглу територію до Ремонтно-механічної ділянки ТОВ «МСП Ніка-Тера».

Крім цього, був організований полив дерев за участю портовської пожежної машини, в результаті чого, було використано близько 10 кубів води.

Варто зазначити, що ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» цілеспрямовано та регулярно займається благоустроєм та озелененням Корабельного району. Тому, як соціально-відповідальна підприємство порт буде продовжувати працювати в цьому напрямку – попереду в планах ще багато добрих справ й важливих заходів.