Дата публікації: 2019-12-23

Для «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» вже стало доброю традицією приміряти на себе роль дитячих чарівників до новорічних свят. Цього року портовики отримали близько 80 листів і малюнків, адресованих Діду Морозу і Святому Миколаю від особливих діток з ментальними та психічними порушеннями. 19 грудня працівники «МСП НІКА-ТЕРА» вручили всі бажані подарунки, тим самим здійснивши дитячі заповітні бажання.

«До нас самі звернулися представники «НІКА-ТЕРИ » з пропозицією для наших діток підготувати листи до Діда Мороза та Святого Миколая та, звичайно, більшість батьків і дітей відгукнулися з великою радістю, – поділилася голова ГО «Посмішка дитини» Світлана Зубеніна. – Від імені всіх матусь та дітей висловлюю величезну подяку колективу «НІКА-ТЕРА» за радість наших дітей, яким передалася любов і турбота, з якими підбиралися подарунки співробітниками порту – це справжнє диво».

Діти намалювали бажані іграшки, підготували вітальні листівки та написали цілі листи про своє життя. Деякі просили подарунок не собі, а своїм молодшим братам і сестрам, хтось мріяв про велику ляльку, про машинку на пульті управління, про музичний інструмент, а хтось про книги, солодощы і теплы ковдри, і про багато чого іншого.

«У такий не простий день, а у чарівний – День Святого Миколая було приємно подарувати трохи радості та щастя особливим дітям і їх батькам, за що я вдячний всім нашим співробітникам порту, які взяли участь, а це виявилася велика кількість, – розповів перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Наше підприємство щороку намагається приділити увагу особливим дітям і виконати хоча б невелику частину їх заповітних бажань».

Діти раділи від душі, деякі підготували подарунки для представників порту – малюнки, вірші, та навіть музичні композиції.