Дата публікації: 2020-02-20

Щороку працівники «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» виходять на весняну толоку, але у цьому році довелося запобігти сміттєвих завалів по вулиці Айвазовського у Корабельному районі вже взимку.

Протягом трьох днів співробітники порту «НІКА-ТЕРА» своїми силами прибирали сміття з узбіч дороги та прилеглої лісопосадки. Всього було зібрано понад 200 мішків пластмасових пляшок, етикеток і фантиків, а також іншого сміття, яке викидають несвідомі пішоходи та водії.

«Наше підприємство своєчасно платить податки та веде активну соціальну політику, спрямовану на благоустрій міста, тому займатися прибиранням сміття – це знову наша особиста ініціатива, тому що вже неможливо дивитися на гори бруду та сміття, проїжджаючи щодня на роботу та з роботи додому, – прокоментував перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Хочу зазначити, що всі великовантажні автомобілі, які направляються до нашого порту «МСП НІКА-ТЕРА», не стоять на дорогах міста, а знаходяться виключно на спеціально відведених стоянках, яких у нас три. Нашим прикладом закликаємо всіх жителів приєднуватися до подібних ініціатив і привести до порядку територію, яка ближче до вашого будинку, або робочого місця, щоб наше місто стало більш чистим, доглянутим і комфортним для життя».