Дата публікації: 2017-10-20

Для юних миколаївців з особливими потребами була організована захоплююча автобусна екскурсія по території «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера» з відвідуванням основних виробничих потужностей і невеликим сюрпризом в кінці «пригоди».

На прохання Громадської організації «Миколаївське міське об’єднання сімей з особливими дітьми та інвалідами дитинства «Посмішка дитини» Морський термінал «Ніка-Тера» провів екскурсію для дітей інвалідів віком від 2 до 16 років та інвалідів-дитинства в супроводі їх батьків.

Роль гіда взяла на себе начальник відділу охорони праці порту Тетяна Потапенко, яка яскраво показала і описала реальні масштаби і рівень розвитку підприємства.

Екскурсія для дітлахів стала не просто приємною прогулянкою, але й великою пригодою, так як для них все було новим і незвичним. Дітям розповіли про те, як працює порт, які вантажі він обробляє, з якими країнами співпрацює.


Маленькі гості побачили, як проводиться лабораторний аналіз вантажу, здійснюється вивантаження автомобіля і багато іншого. Навантажувальні машини, крани і грейфери вразили дітей своїми масштабами. Особливо було приємно, як боцман поділився своїм жилетом і дав можливість кожному бажаючому дитині приміряти його на себе, тим самим помріяти про професії боцмана.

Крім цього, маленькі гості були у захваті від пожежної бригади «Ніка-Тери», яка на машині з включеною сиреною приїхала показати свою «майстерність».


«Ми щиро висловлюємо подяку колективу морському порту «Ніка-Тера» за проведення екскурсії по профорієнтації для дітей-інвалідів, – висловила подяку заступник голови ГО «Посмішка дитини» Світлана Зубеніна. – Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і небайдужого ставлення до цієї категорії громадян, які під час екскурсії отримали надію на майбутнє».

По завершенню екскурсії на всіх дітей та їхніх батьків чекав приємний сюрприз – солодкий стіл та пам’ятні подарунки.

Портовики «Ніка-Тери» раді таким незвичайним гостям з щирими емоціями.