Дата публікації: 2021-08-03

Порти «Ніка-Тера» та «ЄВТ» за власні кошти відновили асфальтне покриття на дорогах загального користування у Миколаєві.

Миколаївські порти «Ніка-Тера» та «ЄВТ» виділили ресурси для ремонту доріг Корабельного району по вулицях Айвазовського й Олега Ольжича. Для виконання ремонтних робіт було використано 73 тонни щебеню і 45 тонн асфальтобетонної суміші.

«Участь “Ніка-Тери” і “ЄВТ” у відновленні дорожньої інфраструктури міста – це позиція відповідального бізнесу. У Миколаєві буде набагато менше проблемних ділянок доріг, якщо наші підприємства морегосподарського комплексу послідують такому прикладу. Цілком логічно, щоб компанії несли частину відповідальності за стан дорожнього покриття, яке вони активно використовують»,прокоментував Олександр Сенкевич, мер Миколаєва.

Дорожні роботи, за підсумками тендерної процедури, здійснювалися комунальним підприємством КП «ЕЛУ-автодоріг». Комплекс робіт охоплював зняття старого покриття, розробку ґрунту екскаватором, пристрій щебеневої основи і його пошарове ущільнення, а також укладання асфальту.

«“Ніка-Тера” – це порт нового покоління з абсолютно новими стандартами ведення бізнесу, тому для нас допомога у благоустрою міста Миколаєва – один з найважливіших напрямків соціальної відповідальності. Четвертий рік поспіль наше підприємство бере активну участь у фінансуванні відновлення доріг Корабельного району. І сьогодні вже всі розуміють, що якби ми, починаючи з 2018 року, не ремонтували проблемні ділянки, то пересування пасажирів і вантажів по цих дорогах було б сильно ускладнено», – розповів СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

 

«Група компаній “ЄВТ” є об’єднанням литовсько-українського капіталу, що говорить про європейські підходи в частині здійснення нашого бізнесу. Найважливішими пріоритетами для нас є задоволеність нашими послугами клієнта, безпека, гідні умови праці співробітників і комфорт жителів Миколаєва. Ми просто зобов’язані надати нашим клієнтам можливість оперативно доставити вантаж автотранспортом до нас по дорогах хорошої якості. І чим швидше відбудеться доставлення – тим менше автомобілі будуть на вулицях міста. Ми дуже раді, що знайшли в особі керівництва порту “Ніка-Тера” партнерів у здійсненні даних завдань», – прокоментував керівник «ЄВТ» Сергій Гунько.

У Корабельному районі розташований ряд великих підприємств морегосподарського комплексу, на яких трудяться тисячі миколаївців. Від якості асфальтового покриття відремонтованих доріг безпосередньо залежать, як безпека людей та комфорт їх пересування, так і ефективність роботи бізнесу.